סבוריאה - דרכי טיפול

סבוריאה היא מצב עור שכיח המאופיין בשמנוניות יתר, אדמומיות וקשקשים של העור. לעתים קרובות מופיעה סבוריאה בקרקפת בדוגמת קשקשים וגם על עור הפנים. לפניכם הדרכים השונות לטיפול בסבוריאה דרמטיטיס ואיך מתמודדים עם המצב.

 

ישנם מספר גורמים פוטנציאליים לסבוריאה:

  1. נטייה גנטית
  2. חוסר איזון הורמונלי 
  3. דיכאון ולחץ
  4. פטרייה בעור
  5. חוסר היגיינה בעור הפנים והקרקפת
  6. שימוש תרופות מסוימות

כמו כן, גורמים סביבתיים מסוימים עשויים לתרום להתפתחות המצב, כגון לחות יתר או חשיפה לכימיקלים מסוימים. בנוסף, מצבים רפואיים מסוימים, כגון סוכרת, יכולים להגביר את הסיכון לפתח סבוריאה דרמטיטיס.

 

טיפול בסבוריאה בצורה טבעית

ניתן לטפל בסבוריאה באמצעות מגוון טיפולים רפואיים, כגון קרמים נקודתיים, סרומים, שמפו רפואי וקרמים כלליים. בנוסף, שינויים באורח החיים יכולים לעתים קרובות לעזור להפחית את חומרת התסמינים, כגון הימנעות מטריגרים שיכולים להיגרם כתוצאה מחשיפה רבה מדי לשמש. 

ראשית, לפני שמתחילים בטיפול כלשהי לסבוריאה בפנים יש לשמור על עור נקי ולח, כך תפחיתו את הופעת התסמינים. דבר נוסף, הימנעו משימוש בסבונים קשים כאלה שמייבשים את העור ופוגעים ברמת האיזון שלו. 

לחץ לחץ לחץ! הגורם העיקרי להופעת סבוריאה דרמטיטיס בעור, נסו להישאר רגועים ואל תתנו ללחץ לנהל אתכם, זה חלק חשוב מאורח חיים בריא ונכון. 

 

טיפול בסבוריאה בפנים ובקרקפת בעזרת מוצרים ייעודים 

כיום ניתן למצוא קרמים רבים התורמים לטיפול במצב של סבוריאה דרמטיטיס שמופיעה בפנים וגם בקרקפת. ישנם אינסוף מוצרים טובים בשוק הקוסמטיקה, אנו רוצים להמליץ עבורכם על 2 חברות שמצאנו ובדקנו: KB pure וחוה זינגבוים, שמספקות קרמים ותמציות שונות לטיפול בסבוריאה.

 

הטיפול בסבוריאה נמצא במרחק נגיעה מכם

סבוריאה היא מצב עור שכיח שניתן לטפל בו באמצעות תרופות וקרמים שונים, שינויים באורח החיים ותרופות טבעיות. באתר שלנו תוכלו למצוא את כל מה שצריך על מנת לטפל בתופעת הסבוריאה. אם אתם זקוקים לייעוץ מקצועי מתלבטים מה להזמין, אני יותר מאשמח לעזור ולסייע לכם. בריאות טובה!

סבוריאה - Seborrhoeic dermatitis