טיפול מזותרפיה

מזותרפיה היא הליך זעיר פולשני, שזכה להכרה עולמית בזכות הרבגוניות והיעילות שלו בטיפול במגוון רחב של בעיות, החל בחידוש העור ועד הפחתת שומן.

 

איך מתבצע טיפול מזותרפיה?

טיפול מזותרפיה כולל הזרקות מיקרו של קוקטייל של ויטמינים, אנזימים, הורמונים ותמציות צמחים לשכבה האמצעית של העור. עירוי מרכיבים זה מותאם אישית לצרכי המטופל.

טיפול מזותרפיה הוא מהיר יחסית, בדרך כלל בסביבות 30 דקות, עם זמן התאוששות מינימלי ביותר. מטופלים עשויים לחוות אי נוחות קלה, חבורות או נפיחות, אך תופעות הלוואי הללו הן בדרך כלל קצרות מועד. מספר הפגישות הנדרש משתנה בהתאם למטרות הטיפול.

 

טיפול מזותרפיה בהתאמה אישית

קל להבין כי אחד היתרונות המרכזיים של מזותרפיה הוא העובדה כי כל טיפול מותאם אישית לצרכיו הספציפיים של המטופל, מה שהופך אותו לפתרון רב-תכליתי למצבים שונים. זה פחות פולשני מאלטרנטיבות כירורגיות, ללא צורך בהרדמה כללית והמטופלים יכולים בדרך כלל לחזור לפעילותם הרגילה זמן קצר לאחר ההליך.

החשיבות שיש להתאמה האישית של טיפול מזותרפיה, מדגישה את הצורך לא להתפשר על רמת הטיפול. חשוב לבצע טיפול מזותרפיה רק במקום מוכר ואמין, עם מטפלים איכותיים המומחים בסוג הבעיה שהגעתם לטפל בה.

 

טיפול מזותרפיה לצרכים שונים 

ברפואת עור קוסמטית, מזותרפיה ידועה בחידוש העור. היא מעניקה לחות ומחייה את העור, משפרת את הגמישות ויכולה להפחית את הופעת הקמטים והקמטוטים. 

טיפול מזותרפיה משמש לעיתים גם להפחתת שומן ממוקדת, כאשר תרכובות הממיסות שומן מוזרקות לאזורים כמו הירכיים, הישבן, הירכיים, הרגליים והבטן. בנוסף, הוא יעיל בטיפול בצלוליט על ידי פירוק שומן ושיפור זרימת הדם.

 

הכנת העור לפני טיפול מזותרפיה

יש לציין כי לפני טיפול מזותרפיה לעור הפנים, מומלץ להכין אותו היטב, עם תכשירים ייעודיים.

הכנת העור עם הקרם הנכון לפני טיפול מזותרפיה, משפרת את יעילות הטיפול ומבטיחה ספיגה טובה יותר של החומרים המוזרקים. כמו כן, הכנה נכונה ממזערת תופעות לוואי פוטנציאליות, כגון גירוי או דלקת ומייעלת את מצב העור, מה שמוביל לשיפור התוצאות הכוללות מטיפול המזותרפיה.

 

רוצה ייעוץ או הכוונה? לפרטים או קביעת תור בוואסטאפ לחצ/י כאן >