קוסמטיקאית פרא רפואית - מה זה בעצם?

קוסמטיקאית פרא רפואית (P.M.E) – כשהמדע פוגש קוסמטיקה 

בשנים האחרונות בוודאי שמעתן לא מעט את המונח “קוסמטיקה רפואית“, ולמרות שהמונח הפך נפוץ בקרב קוסמטיקאיות רבות, חשוב לדעת כי לא כל קוסמטיקאית הוכשרה להעניק טיפול לעור המבוסס על אבחון קליני.

קוסמטיקאית פרא-רפואית מוגדרת כקוסמטיקאית מוסמכת, בעלת ידע קליני ושיטות עבודה מתקדמות והתייעצות עם קוסמטיקאית פרא רפואית תביא לתוצאות הטובות ביותר, בשל הידע הרב שצברה בתחום.

מהי קוסמטיקה פרא רפואית?

במסגרת הכשרתה של קוסמטיקאית פרא רפואית, היא מתמקצעת בדרמטולוגיה כולל לימודי אנטומיה ופיזיולוגיה מעשיים. הקוסמטיקאית הפרא רפואית מעשירה את הידע שלה כל הזמן, בכל הנוגע לתופעות שונות של העור: מטיפולי פנים לכל סוגי העור, בעיות עור דוגמת אקנה, סבוריאה, פיגמנטציה, אנטי אייג’ינג, עור מזדקן ועד עבודה עם מכשור טכנולוגי מתקדם כגון מזוטרפיה, תדר גבוה ועוד.

 
כשאת בוחרת קוסמטיקאית, חפשי את תעודת ה-P.M.E

 יותר ויותר מטופלות מעדיפות היום להפקיד את עורן בידי קוסמטיקאיות פרא רפואיות, בשל היותן מומחיות לטיפול וטיפוח העור, המכירות היטב את תפקוד העור, ומיישמות בהצלחה טכנולוגיות מתקדמות.

כמו כן, קוסמטיקאית פרא רפואית יודעת כיצד לסייע לחומרים פעילים לחדור לעור ללא הזרקות, פילינגים אגרסיביים או מכשור.

בנוסף, קוסמטיקאיות פרא רפואיות נחשפות לתחום הפלסטיקה הרפואית והקלינית, כך שבאפשרותן להכין מטופלות לקראת פרוצדורות כירורגיות.

לפני בחירה בקוסמטיקאית פרא רפואית, חשוב לבדוק שהיא אכן מוסמכת כקוסמטיקאית פרא רפואית והיא תוכל להציג בתעודות המתאימות.

מוזמנות לקרוא אודות הדרך שלי בתחום הקוסמטיקה כאן.

קוסמטקאית רפואית