קרם עיניים? מתי ולמה להשתמש?

קרמי עיניים הם מוצר פופולרי בתעשיית היופי, אבל האם באמת יש בהם צורך? המשיכו לקרוא ותגלו. במאמר זה נדבר על מתי ומדוע כדאי להשתמש בקרם עיניים מומלץ, נבחן את הסוגים השונים של קרמי עיניים, כיצד למרוח וכיצד לבחור את המתאים ביותר עבורכם, גם אם אתם מחפשים קרם עיניים לגיל 50 או קרם עיניים לכהויות מסוימות שנוצרו בתהליך הטבעי של הגוף. 

 

סוגי קרמי עיניים

קרמי עיניים מגיעים במגוון תכשירים וניתן להשתמש בהם כדי להתמקד באזורים שונים של אזור העיניים. החל מקרמים אנטי אייג’ינג, נגד קמטים והבהרה, ועד קרמים שתוכננו במיוחד להפחתת נפיחות ועיגולים שחורים מתחת לעיניים, שקיימים אצל כולם.

 

מתי ולמה להשתמש בקרם עיניים בעצם?

קרם עיניים עוזר לשמירת הלחות של העור, לכן רצוי ומומלץ להשתמש בו פעם או פעמיים ביום כחלק משגרת טיפוח עור היומית שלכם. לפני שאתם יוצאים מהבית חשוב להשתמש בקרם עיניים בבוקר כדי לסייע בהגנה על העור מפני נזקי מזג האוויר שמשפיעים על העור באופן מידי ותמידי. בערב יש לחזור ולמרוח שוב קרם עיניים מומלץ לשעות הלילה כך נסייע בהפחתת הקמטים ונפיחות או כהויות מתחת לעיניים ונשמור על עור צעיר ורענן.

בסך הכל, קרם עיניים הוא תוספת נהדרת לכל שגרת טיפוח העור. בשימוש מתאים וקבוע, קרם עיניים יכול לעזור להפחית את המראה של קווים עדינים וקמטים, לשמור על לחות העור ומוגן ולהפחית נפיחות ועיגולים שחורים. אם יש לכם עור רגיש, הקפידו לבחור קרם עיניים המותאם במיוחד לסוג העור שלכם. 

 

בחירת קרם עיניים לגיל 50

הדרך הטובה ביותר לבחור קרם עיניים הנכון לגיל 50 היא להתחשב בצרכים הספציפיים של העור שלכם. אם יש לכם עור יבש, למשל, כדאי לחפש קרם עיניים שנוסח במיוחד לעור יבש. באופן דומה, אם יש לכם עיגולים וכהויות, חפשו קרם עיניים עם תכונות מבהירות. חשוב גם לקחת בחשבון את המרכיבים בקרם העיניים, מכיוון שחלק מהמרכיבים עשויים שלא להתאים לעור רגיש.

 

קרם עיניים לכהויות – האם קיים דבר כזה?

בהחלט כן! ישנם אינספור קרמים שונים לעיניים ומרביתם נותנים תוצאות מעולות למקרים של כהויות מסביב לעיניים. אנו ממליצים על קרם עיניים ייעודי שמותאם לעור הפנים שלכם, ישנם חברות טובות כדוגמת חוה זינגבוים ו-KB PURE  אשר מציעות מגוון רחב של קרמים מומלצים לעיניים. אם אתם צריכים המלצה מיוחדת, פנו אליי ואשמח לעזור.

העיניים נראות עייפות ומקומטת? – מרחו קרם עיניים!

 

בחירת קרם עיניים נכון

זכרו, כשזה מגיע לבחירת קרם עיניים, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון. בראש ובראשונה, כדאי לחפש קרמים לעיניים שנוסחו במיוחד לאזור העיניים. קרמים אלו יהיו בעלי נוסחה ייחודית עם מרכיבים קלים שמתאימים לעור העדין סביב העיניים. 

בנוסף, כדאי לחפש קרמי עיניים המכילים מרכיבים טבעיים, מכיוון שלעיתים הם עדינים יותר לעור מאשר עמיתיהם הסינתטיים. כמו כן, כדאי לקרוא את רשימת הרכיבים כדי לוודא שהקרם אינו מכיל מרכיבים שאתם אלרגיים אליהם או שעלולים לגרום לגירוי. בהצלחה!

קרם עיניים