גל שמש קוסמטיקה מתקדמת

קצת עלי

את ההכשרה שלי קיבלתי אצל חווה זינגבויים, שם למדתי באופן מקצועי את אמנות טיפולי הפנים ואת סודות המקצוע. משם המשכתי ללימודי הרחבה מתקדמים אצל KB Pure ואני ממשיכה להשתלמויות ולקורסים נוספים באופן קבוע ודואגת ללמוד עוד ועוד וכמה שרק אפשר.
אני מתמחה ומטפלת בכל תחומי הפנים – טיפולי אנטי אייג’ינג, אקנה, הבהרה והחדרת לחות.

התאמה אישית לכל לקוחה

הלקוחות שלי יודעות שאצלי הן במקום הראשון. התוצאה מאוד חשובה לי ולהן, אבל גם התהליך, ואני לא מקלה ראש גם בחלק הזה. כל אחת ואחד מהמטופלות שלי היא ייחודית, בעלת עור פנים שונה עם צרכים שונים ובעיות אחרות. מבחינתי, אין נוסחה אחת שמתאימה לכולן וצריך להתייחס לכל אחת ואחת בסבלנות ולטפל בה באופן יסודי שמותאם אליה באופן אישי.

בשלב הראשון, חשוב לי מאוד לאבחן כמו שצריך את עור הפנים של כל מטופלת ולהבין את המגבלות שלו. לכל אחת יש ציפיות שונות מעור הפנים שלה ומטרה אחרת שבגללה היא הגיעה אליי. כבר במפגש הראשון עם כל לקוחה, אני דואגת לבחון את הפנים, לזהות את הצרכים ולאבחן תהליך טיפול יעיל, מדויק, נכון ואישי עבור כל אחת. אני לא מאמינה בטיפולים מיותרים או בטיפולים רבים, אינטנסיביים ולא מדויקים בתקווה שאחד מהם יעבוד. כשמטפלים נכון ומדויק, זה עובד. זה מה שאני יודעת לעשות, מהלימודים ומהניסיון שלי, וזה מה שעובד עבורי ועבור המטופלות שלי כבר קרוב לעשור.

תהליכים ומוצרים משלימים לעור

חלק מתהליך הטיפול הוא גם תהליך פנימי. העור שלנו מושפע מהגוף שלנו ומההורמונים שלנו, שמושפעים מהתזונה ומהמצב הנפשי שבו אנו נמצאים. כחלק מהטיפול ובהתאם לצורך של כל מטופלת, אני מציעה גם אפשרות לטיפול באמצעות תמציות טבעיות שמסייעות לעיצוב ולאיזון הורמונלי בגוף ולהורדת הסטרס, בשילוב עם טיפולי הפנים בקליניקה להשגת תוצאות מקסימליות. התמציות הן טבעיות, מותאמות באופן אישי ומאושרות על ידי משרד הבריאות.

מעבר לתהליך הטיפול, אני גם מתאימה ומאפשרת שימוש ביתי במוצרים משלימים מבית חוה זינגבויים, מוצרים שפותחו נבדקו ויוצרו לאחר מחקר מעמיק ובמטרה להילחם ולהתמודד עם נזקים השונים שנגרמים לעור. גם את הקרמים, הסרומים ותכשירי הטיפול הביתיים אני מתאימה לכל לקוחה באופן אישי ומוודאת שהיא ממשיכה לשמור על הפנים שלה ולהשתמש בהם באופן קבוע. התכשירים מכילים חומרים פעילים ויכולים להניב תוצאות משמעותיות לעור, ולכן חשוב להקפיד על כך שגם השימוש בהם יהיה באופן הדרגתי, מפוקח ומותאם על ידי מי שמכיר את התכשירים לעומק והתנסה בהם.

יחס אישי וליווי מקצועי

אני כאן בשביל כל אחת ואחת מהלקוחות שלי, ואני מלווה אותן לאורך כל התהליך.

עור הפנים שלנו הוא דבר יקר לנו, וחשוב לאפשר רק לבעלי ניסיון והכשרה מתאימה להתאים טיפול, לטפל ולהמליץ על קרמים, אחרת עשוי להיגרם לעור שלנו נזק בלתי הפיך.

אני מזמינה אותך להגיע אליי וליהנות מעיסוי מפנק ומרגיע שמזרים הדם וניתן באהבה לכל אחת באהבה בסוף כל טיפול.

לכל שאלה או התלבטות שיש לך לגבי כל אחד מהטיפולים או התכשירים, אני מזמינה אותך ליצור קשר בכל אחד מהאמצעי ההתקשרות שעומדים לרשותך באתר.

באהבה, 

גל.