סדרת remicronized - חוה זינגובים - hava zingboim

חוה זינגבוים

מפתחת שיטת הטיפול הדו-עומקי, ומי ששינתה את פני הקוסמטיקה בארץ כשייבאה את ה-P.M.E לישראל, הטמיעה בקרב הקוסמטיקאיות/ים שעובדות/ים איתה את הגישה הדו-עומקית לטיפול בעור. חברת חוה זינגבוים שמה לה למטרה לרתום את עולם המדע לטובת תחום הקוסמטיקה, ולפתח פורמולות מוכחות מחקרית, המחדירות חומרים פעילים לעומק העור באמצעות טכנולוגיות מזעור חדשניות. פורמולות אלה מותאמות לשיטת הטיפול הדו-עומקי, ומאפשרות לטפל בשתי שכבות העור במקביל, להשגת תוצאות מיטביות בטיפול בעור.
הישגיה פורצי הדרך של חוה זינגבוים הצליחו לחולל שינוי מהפכני באופן שבו נתפס עולם הקוסמטיקה עד כה, ומגמת השינוי סוחפת את העולם כולו לאמץ את הגישה המדעית שחוה מובילה בנחישות.

חוה זינגבוים hava zingboim

האתר הינו אתר מורשה בבעלות קוסמטיקאית פרא רפואית שהוסמכה על ידי המכללה של חוה זינגובים, מחזיק מוצרים מקוריים בלבד מבית חוה זינגבוים!

 

מוצרי קוסמטיקה לעור הפנים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, מכילים חומרים פעילים אך לא אגרסיביים.

לכל שאלה/ייעוץ ניתן להתקשר/לשלוח הודעה בווטסאפ.

ניתן ליצור קשר גם דרך האתר תמיד כאן ואחזור בהקדם.

התאמת מוצרים ללא עלות מקוסמטיקאית רפואית אונליין  סדרת Remicronzied

  סדרת התכשירים החדשה REMICRONIZED מבית חוה זינגבוים היא הראשונה בעולם המאפשרת להחדיר קולגן פברילי וחומצה היאלורונית ממוזערת לעומק העור במריחה. שילוב ייחודי זה מטשטש את מראה הקמטוטים, משפר את בריאות העור ותפקודו ומקנה לו גמישות, מוצקות, לחות עוצמתית, ברק וזוהר.

  סדרת Prophecy

  אם עד היום הייתה מוכרת החומצה ההיאלורונית בחדירות עורית רק דרך זריקות, מהיום ניתן להחדיר חומצה היאלורונית במריחה. מדובר במהפכה של ממש בעולם הקוסמטיקה.

  אנטי אייג’ינג לעור צעיר

  כשמדובר בשמירה על עור צעיר יש לוודא שהתכשירים שאתם משתמשים/ות בהם מחדירים לעור נוגדי חמצון עוצמתיים אשר מחזקים את העור, מחדשים בעדינות את העור ומחדירים לעור רמת לחות גבוהה.

  מטרת העל של סדרת מוצרי אנטי אייג’ינג לעור צעיר היא לשמור על תפקוד פיזיולוגי אופטימלי של העור לאורך שנים רבות.

  למעבר לתכשירי אנטי אייג׳ינג לעור צעיר לחצו כאן >

  אנטי אייג’ינג לעור בוגר

  לצערנו עם העלייה בגיל, מתרחשים בגוף תהליכים פיזיולוגיים שונים המגבירים את קצב הזדקנות התאים, ומשפיעים על המתרחש בעומק העור ועל קצב הופעתם של סימני ההזדקנות על פני העור. בקרב נשים, משפיע גיל המעבר באופן דרמטי על תפקודי הגוף והעור, ותוצאות השפעתו ניכרות בתופעות הלוואי השונות.

  למעבר לתכשירי אנטי אייג׳ינג לעור בוגר לחצו כאן >

  תכשירי הבהרה

  פיגמנטציה היא הפרעה עורית גנטית וכרונית, אשר מושפעת ממגוון רחב של סיבות כגון: שמש, סטרס, שינויים הורמונליים ועוד…
  סדרת תכשירי ההבהרה של חוה זינגובים משלבת טיפול חדשני דו-עומקי, אשר מטפל גם במקור לפיגמנטציה הנמצא בעומק העור וגם בסימפטומים המתבטאים על פני העור ככתמי פיגמנטציה, תוך שמירה על בריאות העור ועל איזון המערכת החיסונית.

  למעבר לתכשירי הבהרה לחצו כאן >

  תכשירי אקנה

  טיפול באקנה מחייב מענה קבוע ארוך טווח. שילוב של טיפולים נכונים ותכשירים מתקדמים אשר בשלבים מחדירים לעור חומרים פעילים אנטי בקטריאליים, דואגים לשמירה על נטרול פיגמנטציה ותומכים בריפוי הדלקת, כל אלה נמצאים בתכשירים מסדרת האקנה שלנו.

  למעבר לתכשירי אקנה לחצו כאן >