איך לשמור על עור הפנים?

גם אתם רוצים עור פנים זוהר וקורן לאורך זמן? גם לכם מתחשק להראות תמיד צעירים וללא קמטים? מגיע לכם! קבלו את כל הכלים והשיטות לשמירה איכותית על עור הפנים, ללא קמטים או צלקות ועם מקסימום בריאות.

למה חשוב לשמור על עור הפנים?

שמירה על עור הפנים תורמת גם לבריאות עור הפנים, אך לא פחות מכך גם ליופי ולזוהר שלהם. אנשים רבים שעוברים את שנות השלושים, מתלוננים על כך שעור הפנים שלהם הופך לבוגר, מוצק ואפילו מתחיל להתמלא בקמטים. את כל התופעות הללו ניתן למנוע ואף להפחית, בעזרת שגרת טיפוח נכונה ששומרת על בריאות ומרקם העור לטווח הרחוק.

 

קצת על שגרת טיפוח

טיפוח נכון של העור, הוא לא רק טיפול פנים חד פעמי, ואפילו לא סדרה של טיפול פנים. אמנם, כדי לתחזק את טיפוח העור יש לבצע מידי פעם טיפולי פנים, אך הללו עדיין לא מחליפים את השגרה המטפחת של העור, אשר כוללת קרמים ייעודיים, סבון טיפולי ומוצרים איכותיים שנועדו לשמור על העור ולטפח אותו בעומק.

 

הסרת איפור – שלב ראשון

כדי לשמור על עור הפנים לאישה, יש להקפיד על הסרת איפור מידי יום. הסרת האיפור מאפשרת אוורור של הפנים, וכן היא מונעת סתימת נקבוביות. רק בעזרת הסרת איפור באמצעות תכשיר איכותי, ניתן לשמור על עור הפנים לאורך זמן, ולמנוע קמטים או פיגמנטציה שנובעים מאיפור שמונח על הפנים לאורך זמן ללא הסרה.

 

מוצרים לניקוי הפנים

כדי לאפשר שמירה בריאה על עור הפנים, ההמלצה היא להשתמש בחומרים איכותיים אשר יאפשרו ניקוי עמוק ופנימי של הפנים, יסירו את התאים המתים ויאפשרו את התחדשות העור. בין המוצרים המובילים שכבר הוכיחו את עצמם כיעילים לטיפוח העור, ניתן למצוא את מוצרי חוה זיגנבוים שמגיעים בהתאם למצבי העור השונים ולשלל גילאים רחב.

 

כך מונעים את התבגרות העור

עוד שיטה שמאפשרת לשמור על עור פנים חי, שמור ורענן – היא על ידי מוצרי KB pure, אשר מיוצרים בטכנולוגיה ייחודית ומספקים לעור הפנים את כל ההזנה לה הוא נדרש לשם שגרת טיפוח בריאה ומועילה. מוצרי KB pure מיוצרים בישראל, ועקב הצלחתם הרבה וההוכחה החיה שלהם בשטח, הם אף מופצים ברחבי כל העולם.

 

טיפול פנים לגבר

גם גברים נדרשים לטיפוח העור שלהם! קיימים מכשירי טיפוח ייעודיים שנועדו במיוחד עבור גברים, והם מאפשרים להם לשמור על שגרת טיפוח רעננה, אשר מונעת קמטים ואף מאטה את הזדקנות העור. בנוסף, כדי לאפשר עור בריא וקורן, קיימים טיפולי פנים לגבר, אשר מתאימים במיוחד לעור הפנים הגברי והמאפיינים אותו.

 

לסיכום

גם לכם מגיע עור פנים קורן, רענן, צעיר ובריא. איך משיגים זאת? על ידי שגרת טיפוח נכונה, שימוש במוצרי טיפוח מובילים בתחומם וטיפולי פנים אחת לתקופה, בשילוב של שגרת טיפוח יום יומית.

איך לשמור על עור הפנים?